MATRACE

Matrace PUR pena
Matrace PUR pena
Matrace GREENFIRST, penové matrace novej generácie, 100% ochrana proti roztočom.
Matrace BIO GREENFIRST®
Matrace vyrobené z "pamäťovej peny" VISCOFOAM® reagujú na telesnú teplotu, ktorá mení ich vlastnosti. Viscoelastická pena sa poddá telu a stabilizuje ho v optimálnej polohe.
Matrace "pamäťová" pena VISCO®
Medzi významné vlastnosti studených pien COOLFLEX® patrí  pružnosť, tvarová stálosť a vysoká priedušnosť, ktoré zaručujú výbornú hygienu lôžka.
Matrace HR pena COOLFLEX®
Sendvičové matrace sú vyrobené zo studenej peny COOLFLEX alebo viscoelastickej "pamäťovej" peny VISCOFOAM, prípadne ich vzájomnej kombinácie alebo kombinácie s inými materiálmi. Vyznačujú sa pružnosťou a životnosťou, ľahkou údržbou a nízkou cenou
Matrace Sendvičové
Vysoko luxusné matrace, ktorých jadro tvorí hustá sieť mikrotaštičkových pružín vo vlastných púzdrach, rozdelených do piatich anatomických zón. Tieto matrace vynikajú výraznou pružnosťou a vzdušnosťou.
Matrace Taštičkové
Pružinové matrace majú vyššiu nosnosť a tvrdosť a preto vydržia aj dlhodobú nadmernú záťaž. Pre nižšie váhové kategórie je najvhodnejší kombinovaný, pružinový matrac s hornou penovou vrstvou, ktorá ho príjemne zmäkčí.
Matrace Pružinové
Investícia do zdravia, ktorá sa oplatí. Špeciálne, preventívne, jedno alebo obojstranné, antidekubitné matrace vyrobené zo studenej peny COOLFLEX .
Matrace MEDICAL
Najvhodnejší doplnok pre zdravý spánok, zaisťuje dokonalé prekrvenie celého tela počas spánku.
Masážne podložky AXA
To najlepšie pre Vaše dieťa. Široký výber kvalitných detských matracov do postieľok !!!
Matrace BABY
Ochrana matraca pred znečistením
Matracové Chrániče