Pružinový matrac ERGON

Jadro ERGON-u je tvorené pružinovým systémom Bonell, ktorý sa prispôsobuje Vašej polohe počas spánku. Matrac má špeciálnu sieť proti pretláčaniu pružín, roznášacie plochy z odľahčenej RE peny a vrstvu zo 100% prírodného kokosového vlákna s prírodným latexovým mliekom. 

DODANIE DO 10 PRACOVNÝCH DNÍ

Viac detailov

137,00 € s DPH

  • Elastic
  • Aloe Vera
  • Bamboo
  • Silver-Active

Pridať do obľubených

Pružinový matrac ERGON

Matrac ERGON s kvalitným pružinovým jadrom Bonell. Obidve strany pružinového jadra matraca chráni proti pretláčaniu pružín špeciálna sieť. Matrac má otočením možnosť výberu letnej alebo zimnej strany. Letná strana má priamo pod poťahom vrstvu z kokosového vlákna, ktorá je obohatená o prírodné latexové mlieko. Roznášacie vrstvy sú vyrobené z RE peny s vyššou nosnosťou a boky matraca sú z kvalitnej tepelne modifikovanej PUR peny. Matrac je svojou konštrukciou a použitými materiálmi vhodný aj pre ľudí s vyššou váhou, ale aj v prípade problému nadmerného potenia. 

Výška jadra matraca: 17 cm

Výška matraca v poťahu: cca 17 - 19 cm (podľa typu poťahu)

Doporučené uloženie: na pevný latový rošt

Tvrdosť matraca: T5 (rozsah od T1 - T5)

Nosnosť matraca: do 130 kg


POŤAHOVÉ LÁTKY:

ELASTIC

Poťah je na dotyk veľmi príjemný. Je prešitý dutým vláknom s pamäťou, ktorý sa postará o maximálny komfort a hygienu lôžka. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

ALOE VERA

Luxusná poťahová látka obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Poťah uvoľňuje arómu s antialergickými a antiseptickými účinkami. Aloe Vera obsahuje enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré účinne pôsobia na pokožku a napomáhajú ju regenerovať. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

SILVERACTIVE

Poťah s molekulami aktívneho striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie a roztoče. Poťah disponuje sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je snímateľný a prateľný na 60 °C.

BAMBOO

Luxusný poťah z celulózy zo 100% prírodného bambusu. Poťah vynikajúco odvádza vlhkosť a pomáha regulovať telesnú teplotu. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 60 °C.

Doručenie do 10 pracovných dní.

Materiál PUR a RE pena & Bonell pružiny & Kokosová vrstva
Tvrdosť T5 - extra tvrdý
Nosnosť do 130 kg
Výška jadra matraca 17 cm

Ďalšie produkty