Penový matrac ZARA 1+1

 TEXPOL

AKCIOVÝ TOVAR

Kvalitný penový matrac za výhodnú cenu

Klasický, sendvičový, obojstranný matrac z PUR peny a pojeného jadra v strednej vrstve. Obidve ložné plochy matraca majú 5-zónovú profiláciu, ktorý zabezpečuje uvoľnenie svalstva počas spánku.

DODANIE DO 10 PRACOVNÝCH DNÍ

Viac detailov

Pena_PUR
Pena_RE
Vyska_jadra_14cm
Zony_5
Moznost_prania
Zaruka_2r
110kg

160,00 € s DPH

  • Trimtex
  • Aloe Vera

Pridať do obľubených

Penový matrac ZARA je vysoký 14-15 cm, podľa typu poťahu. Kvalitný matrac ZARA odporúčame uložiť na pevný alebo polohovateľný lamelový rošt. Obojstranný matrac ZARA má nosnosť do 110kg a svojou tvrdosťou sa označuje ako T3.

Sendvičový obojstranný matrac ZARA, ktorý je vyrobený z PUR pien s hustotou 28 kg/m3, medzi ktoré je vložená doska z RE peny - pojená pena s hustotou 80 kg/m3. Obidve strany matraca sú opatrené 5-zónovou profiláciou - tzv. fyziosystém, ktorý zabezpečuje uvoľnenie svalstva počas spánku.Výška jadra matraca: 14 cm

Výška matraca s poťahom: cca 14 až 15 cm (podľa typu poťahu)

Doporučené uloženie: na pevný alebo polohovací lamelový rošt

Tvrdosť matraca: T3 (rozsah od T1 - T5)

Nosnosť matraca: do 120 kg


POŤAHOVÉ LÁTKY

TRIMTEX

Poťah je vyrobený zo 100% polyesteru, je príjemný na dotyk, látka má špeciálnu úpravu proti tvoreniu žmolkov, má vysokú absorpciu vlhkosti a rýchlo ju odparuje. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

ALOE VERA

Luxusná poťahová látka obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Poťah uvoľňuje arómu s antialergickými a antiseptickými účinkami. Aloe Vera obsahuje enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré účinne pôsobia na pokožku a napomáhajú ju regenerovať. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.


Doručenie do 10 pracovných dní.

Materiál PUR pena / RE pena
Tvrdosť T3 - stredne tvrdý
Nosnosť do 110 kg
Výška jadra matraca 14 cm
Počet anatomických zón 5 anatomických zón

Ďalšie produkty