Kvalitný chránič na matrac

Kvalitný chránič na matrac

Chránič na matrac je určený k ochrane Vášho matraca pred znečistením.                 

DODANIE DO 10 PRACOVNÝCH DNÍ

Viac detailov

24,00 € s DPH

  • Trimtex
  • Aloe Vera
  • SAFR
  • Tencel®

Pridať do obľubených

Kvalitný chránič na matrac

Chránič na matrac sa upevňuje pomocou gumových úchytov, ktoré zabezpečia spoľahlivú fixáciu. Chránič na matrac je možné použiť pre všetky varianty matracov

Vďaka tomuto výrobku zabezpečíte dlhšiu životnosť poťahu na matraci. Chránič na matrac je vyrobený v troch prevedeniach poťahov, ktoré je možné prať. 

POŤAHOVÉ LÁTKY:

TRIMTEX

Poťah je vyrobený zo 100% polyesteru, je príjemný na dotyk, látka má špeciálnu úpravu proti tvoreniu žmolkov, má vysokú absorpciu vlhkosti a rýchlo ju odparuje. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

ALOE VERA

Luxusná poťahová látka obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Poťah uvoľňuje arómu s antialergickými a antiseptickými účinkami. Aloe Vera obsahuje enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré účinne pôsobia na pokožku a napomáhajú ju regenerovať. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

SAFR

Je zdravotný poťah, paropriepustný, nevyvoláva potenie. Pôsobí antibakteriálne a antialergicky, taktiež je odolný voči tekutinám. Poťah safr možno dezinfikovať a prať do 95 °C.

TENCEL

Látka Tencel je funkčné vlákno, ktoré sa získava z prírodných materiálov. Chráni pokožku, je vzdušný, ľahko sa ošetruje a vyznačuje sa vysokou životnosťou. Tencel absorbuje vlhkosť a odvádza ju do ovzdušia. Vytvára suchú a príjemnú klímu spania, ktorá je vhodná pre alergikov. Poťah je s úpravou Sanitized - ochrana proti plesniam a baktériam. Viac info www.sanitized.com. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 60 °C. 


Doručenie do 10 pracovných dní.

Pri tomto produkte neplatí akcia doprava zadarmo.